Activiteiten

Agenda
Boeken
In opdracht

Laatste updates!

Vul je e-mailadres in:

Site updates per e-mail

zoeken op de site

RSS uitleg

RSS uitleg

Laatste reacties

Aanbevolen

Aanbevolen
Links
Reiskookboek Spanje

reiskookboek Spanje Onno Kleyn

Het Reiskookboek Spanje bevat net als de delen over Italië en Frankrijk praktische informatie over boodschappen doen en koken op de camping en in je appartement. Het grootste deel van het handzame boek bestaat echter uit makkelijk te maken recepten, die ik samen met Doro Viñas heb gekozen.

bol comBestellen bij bol.com

Doro is eigenaar en kok van de tapasbar El Puerto aan de Trawlerkade in de IJmuidense haven, en stond borg voor de Ware Spaanse aanpak, met veel olijfolie en knoflook.
Het boek besluit zoals alle Reiskookboeken met uitvoerige woordenlijsten, twee kanten op. Anders dan veel al bestaande culinaire woordenlijstjes heeft behalve het Spaans (Castiliaans) het Catalaans een volwaardige plek gekregen. Spectrum, 13,95 euro.